Pamukkale Belediyesi 1.Vosvos Festivali / 2018 - ETKİNLİK DENİZLİ

Denizli’nin Etkinliğe Açılan Kapısı !

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Pamukkale Belediyesi 1.Vosvos Festivali / 2018

Ekim 2018 - Ekim 2018

ÜCRETSİZDİR.
pamukkale belediyesi 1.vosvos festivali
KARAHAYIT KENT ORMANI – PAMUKKALE BELEDİYESİ 1.VOSVOS FESTİVALİ

pamukkale belediyesi 1.vosvos festivali
Sevgili vosvosa gönül vermiş dostlarımız;

Den-vos olarak Denizli Pamukkale’de ilkini gerçekleştireceğimiz etkinlik programı şu şekildedir.

26 Ekim Cuma günü başlayacak olan festival 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ve fener alayı ile son bulacaktır.

Festival süresince giriş yapabilirsiniz, Festivale girişler ücretsiz olup kamp alanımız büyük olduğu için yer sıkıntısı olmayacaktır. Çadır kurmak istemeyen vosvos sevenler için turizm beldesi olan otel pansiyon gibi şifalı suları ve sıcak havuzları olan termal tesislerde konaklayabilirler (Tesisler kamp alanına 50 m uzakliktadir)Araçlarının yanına çadır kurmak isteyen dostlarımız için ister ağaç altı ister açık alan gibi bir çok seçeneği olan yerlere çadırlarını kurabilirler,elektirik için uzatma kablonuzun yanınızda olması yeterlidir. Sağlık ekibi kızılay kan aracı ve güvenlik festival boyunca görev yapacaktır.Temasi dostluk olan vosvoscular diye tabir edilen misafirlerimizi tanıştırmak kaynaştırmak öncelikli görevimizdir.

Festival boyunca Pamukkale antik kenti gezisi,konserler,alışveriş standları,halk oyunları,doğa yürüyüşü, şifalı kırmızı su gezisi ,voleybol turnuvası,eğlenceli oyunlar,2.el ve sıfır parça standlari,bisikleti olanlar için bisiklet yolu,sabah koşusu gibi etkinliklere katılabilirsiniz.
Kamp alanı karahayit çarşısına 100 m uzaklıktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Etkinlik süresince Pamukkale belediyesinin desteği ile pamukkale manzaralı drone çekimi yapılacaktır. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak isteyen adranalin tutkunu vosvos sevenler için tandem uçuşu sizlere özel indirimli olacaktır. Kahvaltilar ikramımızdır. Amacımız sizleri sadece eğlendirmek değil sizleri kendi evinizde hissetmenizi sağlamak, Toplanmanın zor olduğu soğuk havalarda bile işte türkiye vosvoscuları burada birlikte ve kolkola olduğunu göstermek.Ayni zamanda büyüklerimizden özlediğimiz vosvos muhabbetlerini dinlemek….

Ilk etkinligimizde sizleri burada misafir etmek ve sizleri buradan uğurlarken yüzünüzdeki tebessümü görmek bizlere en güzel mutluluğu yaşatacaktır.Umudum oki Tek çatı altında TÜRKVOS olarak bütün iller ile birlikte binlerce vosvos ile tek bir etkinlikte buluşmak Çünkü buna ihtiyacımız var.

Den-vos Bşk.Önder ŞENTÜRK

Facebook Etkinlik Linki: Pamukkale Belediyesi 1.Vosvos Festivali

Etkinliğin Sosyal Medya Hesapları: Denizli Vosvos Kulübü Facebook Resmi Hesabı 

Bilet Fiyatı: ÜCRETSİZDİR. 
Güncel Etkinlik Takviminden Haberdar Olmak İçin Facebook’ta Bizi Takip Edin.