Denizli Sevgililer Günü Etkinlikleri – 2014

denizli 14 şubat etkinlik fotoğrafları
BUGÜN 14 MÜ ŞUBAT?

Facebook ve Twitter sayfalarımızdan günlük olarak etkinlikleri takip edebilmektesiniz. Web sitemizde ise artık özel günler için paket konu başlıkları hazırlıyoruz. Gelin 14 Şubat 2014 sevgililer gününde Denizli’de neler olmuş bir bakalım.

Myth Club – Sevgililer Günü Özel
denizli 14 şubat etkinlik fotoğraflarıMyth Club, diğer adıyla Doğa Park açıldığı günden bu yana bir çok organizasyona ev sahipliği yaptı. Diğer mekanlar gibi 14 Şubat sevgililer günü kapsamında müthiş bir ekiple, müthiş bir etkinliğe imza attılar. Etkinlik sevgililer gününden çok önce planlanıp, sosyal medya üzerinden duyurulmuştu. Merkezde yaşayanlar için, KYK önünden kalkan servisle sayesinde mekanın Pamukkale’de olması Dezavantajı ortadan kaldırılmış oldu.

İmagine Bar – Sevgililer Günü Özel
denizli 14 şubat etkinlik fotoğraflarıUzun yıllardır adı değişsede yeri değişmeyen ve Denizli’de yüzlerce sanatçının sahne aldığı İmagine Bar sahnesi sevgililer gününde Bangkok B.B. grubunu ağırladı. 2000 yılında kurulan ve bu zamana kadar bir çok mekanda sahne alan ekip Denizli’ye farklı bir renk katmış oldu.

Eat’n Joy – Sevgililer Günü Özel denizli 14 şubat etkinlik fotoğraflarıÇeşitli yerel gruplar haricinde çok sık konser düzenlenmeyen ancak hizmet anlayışıyla konserleri geri planda bırakan EAT’N JOY, 14 Şubat sevgililer günü için konseptinden vazgeçmeyerek çeşitli grupların katılımıyla çizgisini bozmadı.

Saint Tropez – Sevgililer Günü Özel
denizli 14 şubat etkinlik fotoğrafları

3 Katlı konseptiyle Denizli’nin merkezinde “club” açısından etkinliğin kalbinin attığı yer olarak altını çizebileceğimiz Saint Tropez sevgililer günü için 3 katında da ayrı bir etkinlikle katılımcılarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Eğer bu etkinliklere katılamadıysanız. Kaçırdığınıza üzülmeyin. Güncel / Günlük Etkinlik Takviminden Haberdar Olmak İçin Facebook’ta Bizi Takip Edin.

Yazan: Siyah Şapkalı Çocuk / 15.02.2014