EGS Kültür - Tiyatro Ahududu / 03.04.2017 - ETKİNLİK DENİZLİ

Denizli'nin Etkinliğe Açılan Kapısı !

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

EGS Kültür – Tiyatro Ahududu / 03.04.2017

3 Nisan 2017

40TL
EGS KONGRE VE KÜLTÜR – TİYATRO AHUDUDU 

Denizli tiyatro ahududu egs
Dünyanın en ünlü oyuncuları tarafından yorumlanan oyunun başrollerinde, Ahududu kadınları olarak bu kez Suna Keskin ve Melek Baykal var. Baykal, bu oyunla, yıllar sonra yeniden tiyatroya dönüyor.

Dünyada en çok sahnelenen oyunlardan olan, Joseph Kesselring’in “Arsenic and Old Lace” adlı eseri, “Ahududu” adıyla Usta Tiyatrocu Nedim Saban tarafından yeniden derlenerek seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kara komedinin en iyi örneklerinden sayılan “Ahududu”, insanları huzura kavuşturmak, yalnızlıklarından kurtarmak için zehirleyen Müşfike ile Mürşide ve onların çevresindekilerin hikayesini anlatıyor. Oyundaki ahududu kadınlarını Suna Keskin ve Melek Baykal oynuyor.

Melek Baykal, yıllar sonra bu oyunla sahneye dönüyor. Oyunun diğer rollerinde Cem Güler, Halim Ercan, Bülent Seyran, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkinoğlu var. Nedim Saban da bu oyunda, deli tiplemesiyle yıllar sonra, tiyatronun perde arkasından perde önüne geçiyor.

Oyun Saat 20.30’dadır. 

Facebook Etkinlik Linki: Tiyatro Ahududu Denizli

Etkinliğin Sosyal Medya Hesapları: —–

Bilet Fiyatı ve Satış Noktaları İçin: Bilet fiyatları 30 TL 40 TL 50 TL 60 TL gibi kategorilenmiş olup, Cafe Delicia’dan bilgi alabilirsiniz; (0258) 261 2035 

 
Güncel Etkinlik Takviminden Haberdar Olmak İçin Facebook’ta Bizi Takip Edin.

Mekan

EGS Kongre ve Kültür Merkezi
EGS Park, Kayalar Mahallesi, 20030 Denizli Merkez/Denizli Türkiye
Telefon:
0 258 371 40 81 - 371 28 52
Website:
http://www.dkm.gov.tr/

Denizli Web tasarım