HAKKIMIZDA

ik2-1

Etkinlik Denizli Nedir?
Denizli’de gerçekleştirilen konser, tiyatro, gösteri, söyleşi vb. küçük – büyük tüm organizasyonları yalın bir şekilde kullanıcılarına duyurmayı amaç edinmiş şehir blogudur.

Ne Zaman Kurulduk?
Biz 07.10.2013 tarihinde yerel bir blog sitesi tadında yayın hayatımıza başladık ve tüm hevesimizle yılmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Siz Resmi Bir Kuruluş Musunuz?
Hayır, etkinlikdenizli.com ve bu adrese bağlı tüm sosyal medya hesaplarımızın hiç bir resmi kurum ya da kuruluşla bağı bulunmamaktadır. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve / veya Denizli’deki hiç bir belediyeyi temsil etmemekteyiz. Ayrıca herhangi bir yerel veya ulusal basın kuruluşuyla bağlantımız yoktur. Herhangi bir siyasi kimliğimiz de bulunmamaktadır.

Amaçlarımız
1.Denizli’de gerçekleşen büyük veya küçük bütün etkinlikleri www.etkinlikdenizli.com çatısı altında toplamak.

2.Hedef kitlemize doğru bilgiyi en hızlı biçimde ulaştırmak ve bu bağlamda vizyonumuzu korumak ve geliştirmek.

3.Etkinliklerle ilgili ön bilgiler paylaşıp, insanların Denizli’nin sosyal olanaklarından daha fazla faydalanmasını sağlamak.

4.Denizli – Merkez ve ilçelerindeki aktif mekan sahipleriyle görüşerek, mekanları tek bir çatı altında toplamak. İnsanların mekanlar hakkında doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak.

5.Mekan ve organizasyon sahipleriyle sürekli iletişimde kalarak Denizli halkına etkinliklerin gün ve saatleri / iptal edilme durumları hakkında, net ve kesin bilgiler sunmak.

6.İnsanları etkinliklere katılmaya teşvik etmek amacıyla konser, söyleşi, sinema, tiyatro vb. etkinliklerin biletlerini hediye etmek.

7.Etkinliklerin ardından öncelikle video olmak üzere, fotoğraf ve metinlerle etkinlik anında yaşananları ziyaretçilerimizin beğenisine sunmak.

8.Denizli’de oluşum içinde olan ya da kurulan ses veya tiyatro topluluklarına reklam / tanıtım desteği sağlamak. Röportajlarını yayınlamak. Projelerini desteklemek.

9.Anında iletişim hattı oluşturmak ve Denizli halkının etkinliklerle ilgili tüm sorun ve sorularını (konser nerede, bilet fiyatı ne kadar, şu mekana nasıl gidilir gibi) tek telefonla yanıtlamak.

10.2016 yılı itibariyle Android ve İOS kullanıcıları için mobil uygulamamızı yayına almak. İnsanların mobil uygulamamız üzerinden aylık ve günlük etkinlikleri takip edebilmesini sağlamak.

Comments are closed.