İLETİŞİM

assan-etiket-iletisim-300x240

BİZE NEDEN ULAŞMAK İSTİYORSUNUZ?

*Etkinlik Takvimine Eklenmek Üzere Bildirim Yapmak.
Etkinlik Takvimi, sitemizin kuruluş amacı olan Denizli’ye ait bütün etkinlikleri tek çatı altında göstermek için oluşturulmuş bir platformdur. Mekan ve/veya organizasyon sahibi olarak, etkinlik listemizde bulunmayan bir etkinliği bize bildirerek takvime eklenmesini sağlayabilirsiniz. (Ücretsizdir.)

Not: Otellerin etkinlikleri – seminerler, eğitimler, dans okulları vb. kuruluşların etkinlikleri kurallarımız gereği ancak ÜCRETLİ olarak yayımlanabilmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

****

*Mekan Tanıtım Talebi İletmek.
Zamanla güncellenecek olan Mekanlar bölümümüzde yer almak ister misiniz? Yapmanız gereken cep telefonu numaranızla birlikte mekanınızın adresini bize ulaştırmak. En kısa sürede geri dönüş yaparak sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlamak üzere fotoğraf çekimi için yanınızda olacağız. 

****

*Reklam Vermek.
Yerel bir platform, mekanlar, marka, ürün, web site, tanınmış kişi, konserler vb. durumlarla ilgili olarak web sitemizde yayınlanmak üzere reklam vermek için bize yazabilirsiniz. (Eğer organizasyon şirketi veya mekan sahibiyseniz yaptığınız etkinliklerde biletlerimize sponsor olmanız durumunda reklamlar ücretsizdir.)  

****

*Olumlu / Olumsuz Dileklerinizi İletmek.
Projemiz, web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız, içeriklerimiz hakkında olumlu / olumsuz bütün öneri ve eleştirilerinize açığız.

****

MAİLLERE ORTALAMA 24 SAAT İÇERİSİNDE CEVAP VERİLMEKTEDİR. 

info@etkinlikdenizli.com 
veya
www.facebook.com/etkinlikdenizli
www.instagram.com/etkinlikdenizli 
www.twitter.com/etkinlikdenizli 

Comments are closed.