31.Uluslararası Amatör Tiyatro Festivali

denizli pc

DENİZLİ 31.ULUSLARARASI AMATÖR TİYATRO FESTİVALİ

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış. Çevresi antik kentlerle çevrili, tiyatro sanatını onlarca yıldır besleyen ve koruyan şehir Denizli’de, 30 yıldır aralıksız süren tiyatro festivali hız kesmeden devam ediyor. Festival, 16 Mayıs 2015, saat 10.30’da ilk tiyatro oyunu ile Çatalçeşme Oda Tiyatrosunda start veriyor. Festivalin ayrıntılı takvimini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Denizli 31.tiyatro festivali etkinlik takvimi

16 Mayıs
10.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (Anhelmus’un Maceraları) (DBŞT)
13.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (The Bear) (Youth Theatre Pazardzhik BULGARİSTAN)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (Yataktaki Kim?) (Doğu Akdeniz Üni Müz.Top.) (K.K.T.C)

————————–————————–————–
17 Mayıs
10.30 İmge Sanat Atölyesi (Yaratıcı Drama Atolyesi) (Dilek Caner)
14.30Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Aşkın Tikanli Çemberi)(Tblisi Devlet Dram T)(GÜRCİSTAN)
20.30 PAÜ Hasan Kasapoğlu KSM (DBŞT) (13)

————————–————————–————-
18 Mayıs
10.30 İmge Sanat Atölyesi (Yaratıcı Drama Atolyesi )(Dilek Caner)
10.30 Esentepe Etüt Merkezi (Obez Kral) (Sıcakkan Sanat ÇocukTiyatrosu)
14.30Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (X) (Artin Theater) (İRAN)
16.00 Geleneksel Festival Yürüyüşü
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (Yerma) (Hedef Tiyatro)

————————–————————–————
19 Mayıs
10.30 Uyum Otel Pamukkale (Karakter Yaratmada Ayrıntı Çalışmaları) (Volkan Yosunlu)
10.30 Konservatuar (Temel Oyunculuk Yaklaşımları) (Özgün Aydın)
10.30 Merzeci Evi (Gerçek Sanat) (Nofel Veliyev)
13.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (King Lear) (The Lear Theater group) (İRAN)
15.00 Söyleşi Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (Kemal Aydoğan,Onur Ünsal ,Volkan Yosunlu)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu (Kaçak İhtiyarlar) (Tiyatro İşçileri Yönetmenlik Lab)

————————–————————–—————
20 Mayıs
10.30 Uyum Otel Pamukkale (Karakter Yaratmada Ayrıntı Çalışmaları)(Volkan Yosunlu)
10.30 Konservatuar(Temel Oyunculuk Yaklaşımları)(Özgün Aydın)
10.30 Sevindik Etüt Merkezi(Ali Baba’nın Balon Çiftliği)(Kumbara Sanat Merkezi)
14.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Obeb)(Bolu Bölge Tiyatrosu)
15.00 Hakkı Dereköylü Anadolu Lisesi(Don Juan ya da Geometri Aşkı)(Kadıköy And. Li.)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Tom , Dick ve Harry)(Kısa Devre Tiy. Top.)(KOSOVA)

————————–————————–—————–
21 Mayıs
10.30 Uyum Otel Pamukkale(Çocuklara Neyi Nasıl Anlatmak) (Tiyatro BeReZe)
10.30 Fatih Etüt Merkezi(Bremen Mızıkacıları)(Bolu Bölge Tiyatrosu)
11.00 Acıpayam(Ali Baba’nın Balon Çiftliği) (Kumbara Sanat Merkezi)
14.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Kel Şarkıcı)(Oyun İstasyonu)
20.00 Acıpayam(Fıldır Fıldır Show) (Genç Denizli)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Japon Kuklası)(Genç Denizli)

————————–————————–————-
22 Mayıs
10.30 Uyum Otel(Çocuklara Neyi Nasıl Anlatmak)(Tiyatro BeReZe)
11.00 Tavas(Ali Baba’nın Balon Çiftliği)(Kumbara Sanat Merkezi)
13.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Çocuklara Vurmayın)(Selçuk And. İmam Hatip Lisesi)
15.00 Çatalçeşme Oda Tiy. (Tülin Sağlam, Elif Temuçin, Erkan Uyanıksoy,Sinan Küçüköz)
20.00 Tavas(3 BEŞ 8 ve Diğer Şeyler)( Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Çılgın Dünya) (Ve Sanat Merkezi)

————————–————————–———-
23 Mayıs
14.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Ahududu)(Karşıyaka Belediye Tiyatrosu)
20.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Eksik Hikaye)( Tiyatro Kasabası)

————————–————————–———
24 Mayıs
14.30 Çatalçeşme Oda Tiyatrosu(Kadın Ölüleri) (Tiyatro Tamara)
20.00 Çivril (Hadi Öldürsene Canikom) (Tiyatro Cezve)
20.30 PAÜ Hasan Kasapoğlu KSM (3 BEŞ 8 ve Diğer Şeyler)(Denizli Belediyesi Şehir Tiy.)

Güncel Etkinlik Takviminden Haberdar Olmak İçin Facebook’ta Bizi Takip Edin.